Ekip


Burkay – Site Yöneticisi ve İçerik Sağlayıcısı

Merhaba, 20 yaşındayım ve küçüklüğümden beri bilgisayarla haşır neşirimdir. The Sims oynamaya ise babamın ofisinde çok küçük yaşlarda başlamıştım. Tabii hile veya eklenti paketinin ne demek olduğunu henüz bilmiyordum. Yıllar sonra The Sims 2′nin çıktığını duymuştum ancak açıkçası pek de ilgilenmemiştim. 2009′da ise The Sims 3′ün çıktığını duyduğumda oyunu hemen alıp kurmuş ve oldukça beğenmiştim. Daha sonra The Sims 2′nin, The Sims 3′ten daha güzel olduğunu söyleyenler için The Sims 2′ye de geri dönüş yapmıştım ancak oyuna ısınamamıştım. Daha sonra ilk olarak The Sims 3: Ambitions’ın fragmanında duyduğum Rise Against grubuna bağlandım diyebilirim. Aynı zamanda Country ve Punk Rock türlerini de çok beğenirim. Rise Against’in dışında Paramore, ve Brad Paisley’yi de oldukça beğenerek dinlerim. Oyun olarak ise The Sims Serisini pek fazla oynamam. Aynı zamanda ODTÜ İngilizce Öğretmenliği bölümünde okuyorum.


Altan – İçerik Sağlayıcısı

Merhaba, adım Altan, 20 yaşındayım. Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. Müzik ile aram pek olmasa da gitar çalıyorum. Sesim kötü olduğu için sadece gitar çalıyorum. :D The Sims ile ilkokulda bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. The Sims haricinde Tomb Raider hayranıyım ve LoL’e bayılırım. Tomb Raider ve LoL harici boş zamanlarımda, şöminenin karşısında viskimi yudumlarken The Sims oynuyorum.

Büşra – İçerik Sağlayıcısı

Merhabalar, ben Büşra ^^ 18 yaşıma yeni girmek üzereyim ve İstanbul’da yaşıyorum. The Sims 2 dönemiyle bilgisayar oynamaya başlayan, TS4’ü sevmeyen bir Playstation delisiyim 😛 Oynamak dışında okumayı ve yazmayı çok seviyorum, burada elimden geldiğince sizinle vakit geçirmeye çalışacağım ve çok eğleneceğimizi düşünüyorum. Kendinize iyi bakın! 🙂

Mehmet – Grafiker

Merhaba! Ben de 20 yaşındayım. The Sims ile yaklaşık 5-6 sene önce tanıştım ki o zamanlar tasarımdır odur budur hiçbir alakam yoktu. The Sims 2′yi zor kaldıran bir bilgisayarda oynamaya başladım. Sonraları yine aynı bilgisayarda The Sims 3′ün resimlerine bakmakla yetindim. Şimdi ise The Sims 3′e tasarım yapar bir konumdayım. Az çok PS bilgisi de buradan geliyor. Farkında olarak oynadığım The Sims 3 olmuştur bu seriden ki The Sims dışında müptelası olduğum çok az oyun var. The Sims 3 için bir şeyler yapmak beni her zaman için rahatlatıyor. Bilgisayar dışında müzikle ilgileniyorum. Türk Halk Müziği, Pop, Yabancı. Pek alakaları olmasa da dinliyorum hoşuma giden her parçayı. Ayrıca söylüyorum da. En sevdiğim sözle bitireyim: ”İnsan hali kuş misali.” Neyin ne zaman olacağını kestiremiyorsunuz. Bir bakmışsınız tahmin edemeyeceğiniz şeylere ulaşmışsınız.

;)

Kaan – İçerik Sağlayıcısı

Herkese merhaba, ben Kaan. 17  yaşındayım. Tekirdağ’da yaşıyorum. Sim Dünyası’nı yaklaşık 3 yıldır takip ediyorum. Tam anlamıyla bir Potterhead olan Sims’e 5-6 yaşlarında ablasının külüstür bir bilgisayarda oynamasını izleyerek merak salmış, yabancı dizi tutkunu biriyim. Bu aralar Melanie Martinez’e takmış durumda olsam da alternatif ve indie rock  dinlerim genelde. Aynı zamanda  7 yaşında dünya tatlısı bir kedinin de sahibiyim . Lise son sınıf öğrencisiyim. Bir yandan sınavlara hazırlanırken bir yandan sizlere yazılar yazıyor olacağım.Birlikte güzel vakit geçireceğimize inanıyorum. Görüşmek üzere. Dag Dag!

Rubi – Video & Rehber Uzmanı

Merhaba, tatlı Simsçiler! Çoğunuz beni yıllardır tanır ama bilmeyenleriniz için ben Rubi. Rubi (Kübra Dinçer)… 29 yaşındayım ve tipik bir Aslan burcu kedisiyim. Aslen filmciyim; işim hep video-kurgu… Ayrıca çalışmalarım arasında The Sims için machinima filmleri, fotoromanlar, video-rehberler, duvar kağıtları/yer döşemeleri ve model pozları da bulunur. 2002’den beri The Sims’in çeşitli alanlarıyla meşgul olan biri olarak, en bilinen özelliğim olan “REHBER-SUNUM”larımla burada olacağım. Hepinize kucak dolusu kedi öpücüğü yolluyorum! Mrr!

Eca – Soru-Cevap Uzmanı

Merhabalar! Ben Eca. Sims’le daha ana okuldayken tanıştım. Transformice’ta vakit geçirmeyi severim. Marvel Sinematik Evreni filmlerini takip eden, favori süper kahramanı Örümcek Adam olan biriyim. Biraz da internet bağımlısıyım. Eğer elimde güzel bir kitap varsa onu okuyup bitirmeye çalışırım. Ayrıca çikolataya bayılırım.

Ege – Soru-Cevap Uzmanı

Merhaba, ben Ege. Ankara’da doğduğum halde 5 farklı şehirde yaşadım ancak şu an İstanbulda’yım. Üsküdar Amerikan Lisesi’nde okuyorum. Sims ile oldukça küçük yaşlarda tanıştım. Şu sıralar genellikle Sims yerine başka oyunlar oynasam da Sims’in benim için hep ayrı bir yeri oldu. Oyun oynamak dışında anime izlemek ve çeviri yapmak gibi hobilerim var. Size soru-cevap bölümünde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

10 Yorum

    1. emekli yazmanız ne bileyim ben olsam ara verdi bir süre yanızmıda olamıyacak falan yazardım

      1. ama eğer yanlış birşey yaptıysam özrü dilerim Elif’e büyük saygı duyuyorum…

  1. Doğrusu Tam Batu Gibi ama Seçkin’e çok benzerim.7 Yaşında The sims 1’e başladım :D 2 ‘yi 8 Yaşında Öğrenmiştim :D O Şekilde The Sims’e bende Devam Ettim :D
    Bu arada Güzel Yapmışsınız. :D

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir