SimCity 5 Yanlış Anlaşıldı

   Takipçilerin bildiği üzere geçtiğimiz günlerde SimCity’nin sürekli internet bağlantısı gerektirdiği yazılmıştı. Ancak Electronic Arts, durumdaki karışıklığı düzeltti.        Konuyla ilgili olarak Electronic Arts ile iletişime geçen GameSpy ekibi, SimCity’de genel anlamda sürekli internet bağlantısının gerekmediğini açıkladı. GameSpy’ın edindiği bilgilere göre SimCity’i sadece ilk açarken internete bağlı olmamız

The Sims 3 Occasions(Seasons)

Vikipedi’de görülen bu rumor’un sahte olma olasılığı yüksek. Çünkü Vikipedi’de bu yazıyı herkes düzenleyebilir. Umalım da doğru çıksın. The Sims 3 Occasions Bu eklenti paketi genel olarak özel günler ve mevsimler üzerine yoğunlaşmıştır. Ayrıca bazı dinlerin özel günleri de oyunda yer almaktadır(ki The Sims 3’te din diye bir kavram yoktur.

SimCity 5 İçin Yeni Birkaç Bilgi

SimCity 5 için asıl bilgilerin geleceği yer muhtemelen E3 2012 olacaktır ancak bunun içi de yaza kadar beklememiz gerekiyor. Şimdi ise size röportajlardan ya da incelemelerden ortaya çıkan yeni özellikleri tanıtacağız. Hiçbir görüntü birbirini tekrarlamayacak(Her binanın, eşyanın, Sim’in kendisine özel hareketleri olacak) 3D trafik ve yol modellemeleri geliştirildi Yangınlar çıkabilecek.

SimCity 5 İçin Yeni Görüntüler

SimCity 5 için yeni konsept görüntüleri yayımlandı. Dergi taramaları sayesinde ortaya çıkan bu görüntülerde binaların yapım aşaması hallerini görebiliyoruz. Ayrıca binalar The Sims 3’teki binalara oldukça benziyor. Yakında başka dergi taramalarının da gelmesi muhtemelen olan SimCity 5’in şu anda yayımlanmış olan görüntüleri oldukça ufak.